Západ Předhrádí - Hořátev

15.05.2017 14:01

V neděli 14.5. byl sehrán zápas s týmem Předhrádí, který měl v tabulce náskok 5 bodů. Zápas měl od začátku jasný průběh. Domácí hráči se dostávali do šancí sporadicky, za to hosté měli šancí spoustu a proměňovali je. Ve 23.minutě šel do úniku Richter M., který byl stíhán domácím borcem,který ovšem gólu nezabránil. Byla to střela z nouze, jak hráč sám přiznal, byla ale nechytatelná a šli jsme do vedení. V 32.minutě šel tentýž hráč na bránu z boku, míč poslal na zadní tyč. 2:0. Zhruba ve 40.minutě nám nebyl uznán gól Nováka M., který byl dle domácího pomezního údajně v ofsajdu. Ve druhém poločase jsme kontrolovali sta utkání a snažili se přidat gól z rychlých protiútoků. Po jednom takovém úniku byl ve vápně faulován Šmíd O.a z následného pokutového kopu přidal 3.branku a dovršil tím hatrik Richter M. V samotném závěru utkání přišel zkrat domácího borce a po nařízeném pokutovém kopu snižili domácí na konečných 1:3.

Sestava SK Hořátev: Svetlik M.- Eis S., Krejčík P., Nový M., Borovička D.-Popek D., Šmíd O., Nechanský J., Richter J.-Richter M., Kykal M. střídající:Novák M.,Kotek J.,Točík T.