Zápas Předhradí - Hořátev 2:2 (1:1)

22.08.2017 19:15

Nový soutěžní ročník 2017/18 jsme zahájili předehrávkou 13.kola kdy jsme zavítali na hřiště Předhrádí.Zápas začal opatrně z obou stran.První se osmělili domácí,kdy v šanci byl domácí útočník,ale náš brankář ho vychytal.V 17.min po pěkné akci zakončil střelou k protilehlé tyči Martin Richter a vedli jsme 1:0.Poté se střídali akce na jedné i druhé straně,ikdyž opticky jsme měli více ze hry mi.Ve 28.min.po neodpískaném faulu na našeho hráče a tečované střele vyrovnali domácí na 1:1.Ještě do přestávky po střele Martina Richtra se otřásla branková konstrukce domácích.Po změně stran vystřelil nebezpečně Honza Nechánský,ale bohužel se jeho střela jen těsně minula brankovou konstrukci domácích.Po ojedinělém rychlém protiútoku byl faulován domácí útočník těsně před velkým vápnem.Nařízený přímý kop však domácí střelili do dobře postavené zdi.V 83.min.vystřelil domácí za hranicí velkého vápna a střela vymetla pavučinu v rohu naší branky a tím se ujali vedení 2:1.V 87.min.vystřelil přízemní střelu za hranicí velkého vápna Honza Nechánský a střela zapadla k tyči domácích a bylo vyrovnáno na 2:2.Tento výsledek vydržel až do konce.

Sestava: Svetlík M. - Pelech J.,Krejčík P.,Nový M.,Borovička D. - Šindelka V.,Šmíd O.,Nechánský J.,Richter J.(78.Kotek J.) - Kykal M.,Richter M.