Zápas SK Hořátev - TJ Dvory

23.05.2017 18:26

Dne 21.5.jsme odehráli další mistrovský zápas s TJ Dvory s výsledkem 2:2 (1:1).Zápas jsme začali vlažně z čehož pramenilo vstřelení prvního gólu v 11.min. týmem TJ Dvory.Po obdržené brance jsme začali přejímat iniciativu a z jednoho rychlého protiútoku jsme vstřelili kapitánem Ondřejem Šmídem v 32.min.vyrovnávací gól.Ještě do přestávky jsme mohli po rychlém ataku dostat druhý gól naštěstí nás zachránilo břevno.Po přestávce se hra víceméně odehrávala mezi velkými vápny bez velkých šancí.Až v 81.min jsme rozehráli nakrátko rohový kop a po zmatku před brankou hostí vsítil z ostrého úhlu hráč Honza Nechánský gól.Všichni už si mysleli že budeme brát 3 body,ale bohužel v 88.min. po vhazování a chybě v obraně nám utekl hráč hostí a vsítil vyrovnávací gól.

Sestava: Svetlík M.- Eis S.,Krejčík P.,Nový M.,Borovička D.- Popek D.,Šmíd O.,Nechanský J.,Richter J.- Richter M (46.Kotek J.),Kykal M.(67.Klár J.)