Zápas TJ Sokol Třebestovice - SK Hořátev 3:3 (0:1)

13.06.2017 17:01

Dne 10.6.17 jsme odehráli mistrovský zápas na půdě (strašné) TJ Sokola Třebestovice.Na neupraveném,nezalitém a hrbolatém hřišti jsme začali s mírnou převahou a tu jsme zakončili v 37.min po trestném kopu zahrávaném Petrem Krejčíkem který propadl až k volnému Martinovi Richtrovi a ten z ostrého úhlu střelou z voleje rozvlnil síť v brance domácích.Po přestávce jsme ještě byli asi v kabinách kdy jsme ve 49.min zaspali při rozehrávání rohu neuhlídli protihráče a ten hlavou vyrovnal na 1:1.V 51.min jsme špatně řešili útok na branku domácích a ty rychlým protiútokem vstřelili 2 gól.Běžela 71.a fatální rozehrávku našeho zkušeného hráče Pepíka Kotka,kdy šel hráč domácích na našeho brankáře zcela osamocen využil a vstřelil 3 gól domácích.My jsme se nevzdali a v 76.min.po střele D.Drahokoupila a teče domácího hráče jsme vsítili kontaktní gól na 3:2.Běžela 81.min.a my jsme rozehrávali přímí kop P.Krejčíkem ze vzdálenosti asi 35m a jeho utěšená střela skončila pod břevnem a tím bylo srovnáno na 3:3.

Sestava: Svetlík M. - Drahokoupil D.,Krejčík P.,Nový M.,Kykal M.(64.Ropek F.) - Popek D.,Šmíd O.,Kotek J.(71.Novák M.),Borovička D. - Richter M.,Klár J.